KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713067
nr 1271 3067
Oidentifierad konstnär. Gamla Brogatan 28, Stockholm. Signerad Eklund. Olja på duk, 21x26 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:27:28
13/8 11:11:58
150 kr
26/8 17:50:36
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm